«Пора відкласти лопату та братись за розум. Настав час вилазити з колиски!»


Опублікований коментар

Пов'язані виставки

Пов'язані профайли художників

Пов'язані роботи художників

Історична довідка

Земля — колиска життя, село — колиска України.

Із давніх-давен наші предки, керуючись аграрною традицією реагували на природні та соціальні катаклізми стереотипною поведінкою — ховались у землю. Тобто, чим більшим був тиск зовнішніх обставин, тим інтенсивніше вони займалися сільським господарством, приймаючи при цьому, характерні, надзвичайно вразливі, пози. Унаслідок цього наші земляки зажди ставали легкою здобиччю для сусідських менеджерів, які, дивлячись із-за тину між глечиків на наш український город і бачачи повну стратегічну безпорадність і фатальну бездержавність, приходили на багаті чорноземи нашої мальовничої Батьківщини і вибудовували тут химерні  структурні утворення державного типу по «своему разумению». Першими зібрав усі вєщі Олєг і прибув на дніпрові кручі з далекої країни Снігової Королеви. Бо гріх же було не скористатися такою чудовою нагодою. Линув час. Татаро-монголо-польсько-литовські-менеджери поступилися місцем моськовсько-пітерським та частково уже нашим хмельницьким і мазепам. Намітилася досить-таки непогана історична тенденція. Та саме тоді якісь кляті диверсанти, мабуть-таки москалі, закинули на терени нашої багатостраждальної неньки України деклька мішків екзотичного на той час американського коренеплоду. І все почалося знову. Дуже вже припала до смаку нашому народові картопелька. На момент непослідовного падіння з неба на наш рідний край незалежності, мабуть, не було на Вкраїні милій жодної родини, незалежно від соціального статусу, яка б не спробувала свої сили у царині плекання вищезгаданої культури. Дочекались, …..ь!

Висновок

Пора відкласти лопату та братись за розум. Настав час вилазити з колиски!

Додаток 1 з восьми пунктів до «Дикрету про землю»

Невідомі заходи для збереження нинішньої незалежності та державної самостійності:

  1. Повністю заборонили дрібне та середнє сільське господарство на найближчі 5 років. Зокрема, введення кримінальної відповідальності за вирощування картоплі: 1 центнер — 1 рік позбавлення волі.
  2. З метою забезпечення населення продовольством створити кілька крупних державних монополій: «Укрзернопром», «Укровочпром», «Укрм’ясомолокопром» і тому подібне із залученням до цієї галузі не більше 2 відсотків трудових ресурсів країни, бажано громадян іноземного походження.
  3. Зняти верхній родючий шар грунту глибиною до 0,5 метри з подальшою його териконізацією на спецполігонах із метою збереження для наступних поколінь.
  4. Засадити лісом та населити дикою фауною звільнені від сільського господарства території.
  5. Заборонити підприємствам важкого машинобудування, металургійної та гірничорудної галузей приймати на роботу громадян України.
  6. Розгорнути широкомасштабне будівництво всіх видів шляхів сполучення та інших засобів комунікації.
  7. Залучити максимально можливі інвестиції до сфери культури та наукоємких технологій.
  8. Надлишок робочої сили примусово дупортували за межі країни для навчання та перекваліфікації.

Підсумок

Таким чином, вищенаведені заходи неминуче призведуть до незворотніх позитивних змін у менталітеті середньостатистичного українця:

  • ініціативність зросте на 26,7%;
  • масштабність мислення розшириться на 92 градуси (+/- 1 градус);
  • закомплексованість зменшиться у 2-3 рази;
  • хитруватись знизиться приблизно на 2-3%;
  • дурнуватість безслідно зникне;
  • злодійкуватість, ймовірно, впаде до середніх східноєвропейських показників.

Виходячи з вищесказаних перспектив, можна з усією впевненістю очікувати виникнення здатності українського суспільства до самоорганізації та готовності до широкомасштабних україноцентричних структурних змін.

Усім дякую. Усі вільні!