Використання авторських матеріалів

Ми намагалися зв’язатися з усіма правовласниками зображень, використаних у базі даних.

Якщо ви є правовласником матеріалів (візуальних або інших), розміщених на цьому Сайті, і нам не вдалося зв’язатися з вами, будь ласка, повідомте про це адміністрацію сайту за адресою електронної пошти [email protected] і вкажіть детальну інформацію про право володіння відповідним контентом.

Адміністрація Сайту жодним чином не має на меті порушення законних прав та інтересів, і буде готова зняти з сайту матеріали тих правовласників, чиї права можуть бути порушені, або які не хочуть бути частиною цього проекту. За необхідності, Адміністрація Сайту готова буде розглянути всі спірні питання відповідно до діючих норм законодавства України.

Research Platform Online Archive все ще перебуває на стадії розробки. Якщо ви виявили помилки або хочете надати матеріали для публікації, допомогти з наповненням архіву, будь ласка, зв’яжіться з нами за електронною адресою [email protected]

Ваше звернення буде розглянуто Адміністрацією Сайту в термін, що не перевищує 10 робочих днів з дати отримання звернення.