Стас Волязловський. «Реферат про читання вголос (з наголосом)…». Близько 2010 року. Папір, кулькові ручки. 29,7 х 21 см (спільно з Юлією Волязловською)

Автор роботи

Розміри: 29,7 см x 21 см

Техніка: графіка

Матеріали: кулькові ручки, папір


Створено: 2010

Опис роботи

Авторський супровідний текст:
«Реферат Про Читання вголос (з наголосом) Протоколу засідання №1 Національної експертної комісії з питань Захисту Суспільної Моралі від 20 лютого 2007 року безпосередньо перед Зляганням з Дружиною – Як засіб для загострення аудіо-візуального сигналу та екскалації оргастичних відчуттів у Чоловіків на 5-10 році Сімейного Життя.
[цитування тексту протоколу] «повністю або частково введеного Статевого Члена в Піхву, в ротову порожнину, Анус, між Грудних залоз, промежинно, між притиснутих стегон, під Пахву,,,,,, Введення в статеві шляхи або пряму кишку частин тіла (Пальців, Кулака та ін.) фалоімітаторів,,, Розкритої та Зволоженої Вагіни»
[пряма мова від імені дружини] «Стасюнчику, Любий, ти вже готовий??! Я вже залягла!!!!»
У тексті збережена авторська пунктуація та граматика

Коментар дослідника

Робота належить до циклу «Реферати» та є автобіографічною й автопортретною. На аркуші Волязловський зобразив себе майже на повний зріст двічі, фігури повернуті одна до одної спинами та зачитують із аркушів текст. Автопортрети Волязловський на зобразив у спідній білизні та з очевидно ерогованим статевим органом. У правому верхньому куті аркушу автор розмістив силует зірки і текст «Угасшая звезда моих былых Полюций. Угасла сука»

Художник звертається до однієї з наскрізних тем своєї візуальності – іронічного автоеротичного дослідження, саморепрезентації, стилізованої під проституйовані сексуальні образи реклами та порно капіталістичного світу, в котрому людині пропонується гасло “Продай себе!”