Павло Керестей, 2007, Діти борються один з одним, полотно, олія, розміри невідомі

Автор роботи

Категорія: Живопис

Техніка: живопис

Матеріали: олія, полотно


Створено: 2007 р.

Опис роботи

На зображені показано як одна дитина б’є іншу, а троє інших дивляться поруч із нею на агресію. Робота виконана у кольоровому форматі і є замальовками/розкадровкою/сценографією до перформансів та акцій Szuper Gallery. Існує схожа робота, виконана у чорно-білому форматі, що датується 2005 роком.

Історична довідка

Рік після Помаранчевої революції. Відбувається інавгурація нового Президента України Віктора Ющенка, який є представником «помаранчевих сил». Однак вже всередині року відбувається розпад коаліції. Проти «старої влади» починають відкривати карні справи та звинувачувати їх у сепаратизмі.

Між Україною та Росією посилюються суперечки навколо «газового питання». Однак стосунки із Європою налагоджуються. Вже у грудні відбулося надання Україні статусу країни з ринковою економікою.

Продаж «Криворіжсталі» за рекордні 24,2 мільярда гривень стала найяскравішою подією у вітчизняній економіці. Після безпрецедентної трансляції торгів продаж «Криворіжсталі» оцінили як найпрозорішу приватизацію за всю історію України, а уряд отримав можливість погашення бюджетного дефіциту.

Україна стає господаркою Євробачення. Вперше в історії найвищу нагороду Каннського міжнародного кінофестивалю отримав представник України Ігор Стрембіцький за десятихвилинний документальний фільм «Подорожні». А українська футбольна збірна вийшла до фінальної частини чемпіонату світу.

Відбувається вивід українських військ з Іраку.