Максим Мамсіков. Риска. 1991. Живопис з елементами асамбляжу. Полотно, олія, мотузка, ялинкові прикраси. 100 × 100 см

Автор роботи

Розміри: 100 см x 100 см

Категорія: Живопис

Техніка: живопис

Матеріали: іграшки для ялинки, мотузка, олія, полотно


Створено: 1991 р.

Місце створення: Київ

Місце знаходження: ?

Опис роботи

У цій роботі Мамсіков експериментує і чи не вперше у своєму живописі використовує асамбляж — розтягнуту мотузку з ялинковими прикрасами. Лінія мотузки проходить трохи вище центру полотна і ділить його навпіл.

На картині зображено маленьку дівчинку в костюмі вершника: штани, капелюх, високі черевики. У правій руці у неї батіг, лівою вона тримає собаку, який стоїть поруч.

Колорит цієї роботи точно невідомий. Оригінальна робота зберігається в приватній колекції і востаннє виставлялася на початку 1990-х років. Згідно з уцілілою документацією, можна припустити, що роботу було створено в темних сірих кольорах, як у техніці гризайлі, або ж її написано з фотографії.

Виставки

Художники Паризької комуни (1991.11.12 - 1991.11.24)
Олександр Соловйов (куратор), Валерія Трубіна, Леонід Вартиванов, Тетяна Галочкіна, Олександр Гнилицький, Олег Голосій, Василь Цаголов, Дмитро Кавсан, Олександр Клименко, Максим Мамсіков, Кирило Проценко, Юрій Соломко, Ілля Чічкан, Наталя Філоненко, Юрій Янович

Пінакотека. Спеціальний проект «Нова фігуративність» (1999)
Олександр Соловйов (куратор), Леонід Вартиванов, Олександр Гнилицький, Олег Голосій, Дмитро Кавсан, Павло Керестей, Сергій Ликов, Максим Мамсіков, Кирило Проценко, Костянтин Реунов, Олександр Ройтбурд, Юрій Соломко, Олександр Клименко, Валерія Трубіна, Микола Маценко, Олег Тістол, Василь Цаголов, Ілля Чічкан, Олександр Харченко, Василь Рябченко, Влада Ралко