Гліб Вишеславський, 2000, Декарт, інсталяція, 700 × 500 × 200 см

Автор роботи

Розміри: 700 см x 500 см x 200 см

Категорія: Інсталяція

Техніка: змішана

Матеріали: мотузка, нитки


Створено: 2000 р.

Місце створення: Київ, Україна

Опис роботи

Робота представляє собою зв’язані мотузки, причіплені до стелі. Від дуже тонкої зверху до міцного корабельного каната вже на підлозі.

Коментар дослідника

Під час особистої розмови, Вишеславський розповів про створення даної роботи, а також роботи Процесія: «Взагалі в мене є багато творів, де одна, потім дві, потім три, і так воно збільшується до великої множини. Це ніби людська логіка, що складає світи від єдиного до множини, ілюстрація логічних концепцій. Але тут завжди є свій ритм. Це не просто ілюстрація чогось. Ідея така, що гола логіка не працює в мистецтві, тому що мистецтву завжди потрібні інтуїтивні додатки. Якщо накреслити, то це буде просто технічне креслення – один, два, три, потім чотири. А якщо привноситься інтуїція, то виходить твір[1]».

[1] З особистої розмови Катерини Блудової з Глібом Вишеславським від 24.04.2016

Виставки

Прощавай, зброє! (2004.10.01 - 2004.10.14)
Олександр Соловйов (куратор), Олександр Гнилицький, Анатоль Степаненко, Ілля Ісупов, Юрій Соломко, Валерія Трубіна, Дмитро Кавсан, Сергій Панич, Гліб Вишеславський, Оксана Чепелик, Сергій Солонський, Олег Голосій, Максим Мамсіков, Кирило Проценко, Леонід Вартиванов, Василь Рябченко, Марина Скугарєва, Інституція нестабільних думок, Олег Тістол, Верещак-Зінець, Леонід Войцехов, Олександр Ройтбурд, Павло Маков, Ігор Гусєв, Олег Мігас, Андрій Сагайдаковський, Олександр Шевчук, Влада Ралко, Олег Кулик