Дмитро Дульфан. Думос. 1994 (реконструкція 2015). Триптих. Папір, акрил, туш. 42 × 30 см кожна

Автор роботи

Розміри: 42 см x 30 см

Категорія: Живопис

Техніка: живопис

Матеріали: акрил, папір, туш


Створено: 1994 р.

Опис роботи

Концептуальна робота, що складається із трьох частин та розповідає історію про вигаданих персонажів Думосів.
На першому аркуші (ліва частина) у центрі зображено малюнок із гірським пейзажем. Перед горами зображено річку чи то озеро, у якому плавають дерева та люди. Малюнок зображено у формі ромбу, нижня частина якого нагадує вуса та вуста. Під малюнком зазначено російською мовою:
«Жил на свете
НостарДумос
Ничего так и не Придумос…»
Другий аркуш містить історію про іншого персонажа – ВольноДумоса. У центрі аркуша зображено рівносторонній трикутник, у центрі якого – чорна діра. З усіх частин трикутника до чорної діри ведуть прямі лінії. На верхній стороні трикутника зображено три людських голови, що курять. Під малюнком зазначено російською мовою:
«… и еще жил ВольноДумос.
тихонько покуривая Гумус».
Третій аркуш (права частина) розповідає історію ТугоДумоса. Центральний малюнок зображено у формі пісочного годинника, верхня частина якого більша за нижню утричі. У вернхій частині годинника намальовано море із кораблями та плаваючими очима, у нижньому трикутнику годинника зображено багатоповерховий будинок. Під малюнком зазначено:
«… а его брат ТугоДумос
все обдумав скушал хумус».

Кожна з частин містить підпис у правому нижньому куті аркуша: 2015-1994 Дульфан.

Виставки

Enfant terrible. Одеський концептуалізм (2015.06.12 - 2015.09.20)
Мирослав Кульчицький (куратор), Дмитро Дульфан, Юрій Лейдерман, Василь Рябченко, Леонід Войцехов, Олександр Ройтбурд, Олександр Ануфрієв, Перці, Олександр Шевчук