Антон Слєпаков, Стас Волязловський. Об’єкт сувенірний компакт-диск «Авангардна тиша Live in Kherson» групи «Вітя Малєєв у школі та вдома». 1996. Діаметр 12 см

Автор роботи

Категорія: інше

Техніка: об'єкт


Створено: 1996 р.

Опис роботи

Першими текстовими та оформлювальними практиками Волязловського стала співтворчість з молодіжними музичними гуртами Херсону початку 1990-х, а також іншими локальними андеграундними ініціативами.

Диск є бутафорним об’єктом, що візуально схожий на компакт-диск. Технічна утилітарна деталь була знайдена фронтменом групи «Вітя Малєєв у школі та вдома» Антоном Слєпаковим1Антон Слєпаков – поет, музикант, ініціатор і фронтмен музичних гуртів “Витя Малеев в школе и дома” (Херсон 1991-1997), “(Я) и Друг Мой Грузовик” (Дніпро 1997-2012), “НеГрузовики” (Дніпро 2007-2010) “вагоновожатые” (Киев з 2013). Навчався та жив у Херсоні протягом 1990-1997 років, перебував у спільних компаніях і товаришував із Стасом Волязловським та іншими представниками херсонської неформальної спільности. Живе та працює у Києві. у майстерні Волязловського. Спільно Антон Слєпаков та Стас Волязловський створили об’єкт, візуально та стилістично подібний на диск групи, оформили обкладинку до нього та надіслали як подарунок дружньому музичному гурту у Пєрмі «ОДИКАЛ – общество детей капитана Лебядкина».