Візуальні режими

Місце проведення: Україна, Львів, Галерея Єфремова, 26

Персональна виставка

2014

Опис

Поняття “scopic regimes”-“візуальні режими” введено французьким кінокритиком Крістіаном Метцом на противагу до погляду, що “бачення” є універсальним. Концепція “режимів (правил) візуальності” закладає існування конкретних способів бачення, які є виразами, маніфестаціями певної культури

Андрій Бояров: медіа-митець, який працює з різними формами – такими як фотографія, живопис, відео, фото-копія; також є архітектором.

Народився 1961 року у Львові. З кінця 1980-тих виїхав до Талліну. Диплом архітектора здобув у Львові. Поперемінно живе в Україні та Естонії.
Працював і оформлював проекти у фотографії, малюванні та відео-мистецтві в Естонії, Польщі та Фінляндії. Для розширення обріїв свого ремесла та світогляду – багато подорожує. Працював з Центром сучасного Мистецтва у Варшаві, Фондом культури Естонії та з багатьма газетами, радіо- та телевізійними станціями Естонії. Викладав основи архітектури у Талліні. Також працює у Львові як архітектор інтер’єрів та є членом Української Альтернативної Групи Фотографів.
На даний момент мешкає та працює у Львові. Більшість часу присвячує подорожам по Східно-Центральній Європі.

Організатори

Представлені художники

Представлені роботи