Тиждень актуального мистецтва

Місце проведення:

Групова виставка

2012

Опис

Із 31 серпня по 8 вересня було представлено близько двадцяти авторських і кураторських проектів, та кілька проектів молодих митців.
До Львова із лекціями та проектами завітали класики сучасного українського мистецтва Тіберій Сільваші і Анатоль Степаненко та визнаний польський митець Кшиштоф Беднарський…

Авторські проекти здійснили знані митці  Олекса Фурдіяк, Данііл Ґалкін, Сергій Петлюк,  Ярослав Першко, Яцек Яґельський,  Василь Лінде-Кричевський молодший ,Владислав Бунін, Олесь Демко , а також представники молодого покоління Богдан Шумилович, Тарас Котляр,Олег Перковський, Денис Струк, Володимир Стецькович та ін.

Упродовж «Днів Мистецтва Перфоманс у Львові»свої перфоманси представили молоді художники Юрко Білей, Павло Ковач (junior) та Ярина Шумська, визнані майстри Василь Бажай і Володимир Топій, перфомери з Ізраїлю Тамар Рабан, Ґай Ґутман і Мішел Шрайбер, поляки  Януш Балдиґа, Кароліна Кубік, Вальдемар Татарчук, Моніка Шидловска, а також Найджел Ралф з Ірландії та Надін Суре із Канади.

У “Школі перфомансу” взяло участь більше сорока учнів із Львова, Києва, Харкова, Одеси, Тернопільської області, Любліна, Ченстахови та Варшави.

Кураторами бієнале були Володимир Кауфман (Україна), Тамар Рабан (Ізраїль), Януш Балдиґа (Польща).

Куратори

  • Володимир Кауфман