Реанімація

Місце проведення: Україна, Київ, Центр сучасного мистецтва М17

Персональна виставка

2015.02.16 - 2015.02.08

Опис

6 лютого в Центрі сучасного мистецтва М17 в Києві відбудеться відкриття виставки «Реанімація».

Учасники курсу «Концептуальна фотографія з Романом Пятковкою» (http://photocult.com.ua/events/konceptualna-photographia-pyatkovka) Центра PhotoCULT, провели реанімацію – у прямому чи переносному сенсі.

Автори поєднують в собі сукупність сучасних думок, акцентів і фарб, внутрішніх емоційних конструкцій, шкідливих звичок і сублімованих ідей. У кожного художника свій код: кольоровий, чорно-білий, сучасний. Його можна інтерпретувати по-різному, хто як хоче, відчуває,знає. Перед очима глядача пройдуть розтягнуті сцени, історія, секс, любов до своєї країни, пережитки минулого року, нудотна солодкість і палюче золото, риби і дерево, як початок нового шляху. Іноді достатньо звичайної присутності, щоб приміряти роль медіума.

Фотографію почали ховати з моменту її народження. Барабан відраховує останні дні померлої, або безнадійно хворої фотографії. Є така стара, добра традиція. Ми вбиваємо фотографію та гучно прощаємося з нею, ми мучимося і страждаємо, смакуючи кожну сльозинку.

Всі теоретики – головні жалобні церемоній майстри, повторюють, як заклинання, перефразований вислів Ролана Барта: «Фотографія вже померла, і фотографія зараз помре». А що ж поміж? А між цими станами обов’язково буде «РЕАНіМАЦіЯ».

Автори: Сергій Бек, Антон Буяло, Олена Кас’ян, Ніна Ліщук, Олексій Миколенко, Алекс Пеле, Вікторія Підуст, Ольга Солонко, Олексій Товпига, Ольга Торопова, Костянтин Феденко, Дар’я Фесечко, Лана Янковська.

Виставка відбувається за підтримки Національного Науково-природничого Музею в Києві, компанії NetForm та Центру сучасного мистецтва М17.

Організатори