Олег Тістол. Асорті

Місце проведення: Україна, Київ, Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея

Персональна виставка

2009.03.04 - 2009.03.23

Опис

Асорті – це виставка без концептуального бізнес-плану. Виставка з драйвом, але «без жодних зобов’язань». Це проект, що відкрито розповідає про реальне життя та відверту творчу позицію.

Цього разу Олег Тістол вирішив показати те, що цікаво в першу чергу йому. Тож минуле, теперішнє і майбутнє художника зійшлися в одній точці, аби нанести глядачеві прицільний удар.

Асорті – воно і є асорті: в експозиції були представлені декілька дитячих малюнків художника, «Українські гроші» та роботи, що їх автор створив під враженням від останньої подорожі до Єгипту.

Як говорить сам Тістол:

«Що представити на виставці вирішуватиметься ледь не напередодні відкриття. До останньої миті все залишатиметься на рівні зовсім свіжих ідей».

Художник назвав Асорті «дуже позитивною реакцією на кризу». Адже саме фінансові катаклізми, на думку Тістола, дозволили йому зробити таку собі «хіповськи-дружню» виставку без якоїсь жорсткої фабули. Саме вони подарували «свободу бути вільним». Саме вони допомогли відверто заявити про свою позицію, що звучить так: «Я можу дозволити собі бути тим, ким хочу. Особливо не зважаючи при цьому на вдалі інвестиції, великі капіталовкладення та подальші замовлення. Я можу зробити проект для тих, хто справді любить мистецтво», – зізнався автор.

До складу Асорті, до речі, увійшло все: живопис, графіка та фотографія.

/ з сайту Я Галерея /

Представлені художники