Гра в міста: Дебора Фоґель

Місце проведення: Україна, Львів, Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Персональна виставка

2014.05.29 - 2014.08.31

Опис

З 29 травня до 31 серпня 2014 року в конференц-залі Центру міської історії експонувалася виставка Андрія Боярова “Гра в міста: Дебора Фоґель / Gra w Miasta: Debora Vogel”.

Проект презентував 12 фоторобіт, які відображали елементи міського простору і передавали атмосферу міст, переживання та внутрішні стани, спогади, сприйняття. Проект був присвячений Деборі Фоґель та є рефлексіями автора на твори письменниці.

Андрій Бояров, автор виставки, так окреслив ідею фотопроекту: “Формально багаторічна серія “Гра в міста” відповідає основним естетичним засадам  не раз проголошеним Деборою – по-перше, про постійне оновлення форм у мистецтві (для мене “реалізм” фотографії – це результат широко заточеного у есперименті кола), а також близкістю до  її “лірики холодної статики””.

Андрій Бояров – незалежний художник і куратор. Сфери компетенції – медіа-арт і фотографія, окремою темою в якій є міський простір та його нашарування. Аніматор культури, учасник і обсерватор художнього середовища Львова, Варшави і Талліна.

Реалізовано за підтримки мистецької програми “Pereoblik” за сприяння Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

Представлені художники