Седнів 88, 1988, запрошення на виставку, частина 1, папір, друк, А4

запрошення

Використані матеріали
папір

Техніка виконання
друк

Автор (дизайнер)

Дата створення документа
1988

Місце створення
Київ

Документ надано
Олександр Соловйов

Власник / Правовласник
Олександр Соловйов

Опис документа

Запрошення на виставку молодих українських художників Седнів 88, у котрому розміщено інформацію щодо проведення виставки та подається перелік робіт та художників, експонованих на виставці. Запрошення надруковано на аркуші А4 з обох сторінок.

Історична довідка

В СРСР продовжуються процеси перебудови та гласності. Це призводить до виникнення форми зборів та протестів — страйків. Зокрема, з 1988 року у Львові відбулися перші несанкціоновані мітинги, учасники яких вимагали від органів влади реабілітації воїнів УПА, у містах Києві, Вінниці, Хмельницькому відбулися масові мітинги, присвячені екологічним проблемам тощо.
У липні 1988 року на основі Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод було сформовано легальну правозахисну асоціацію партійного типу — Українську Гельсінську спілку (УГС).
На XIX партійній конференції КПРС, що відбулася у червні — липні, було проголошено реформу політичної системи. Реформа полягала в розмежуванні функцій партійних і радянських органів («Вся влада Радам»), у пожвавленні їх діяльності і зміні порядку виборів; пропонувалося також створення нової структури влади.