Віктор Кочетов, Сергій Кочетов, 2003-2015, Артмозаїка, із серії “Мої бігборди”, серія із близько 340 цифрових фотографій, 35х40 см

Автор роботи

Робіт у серії: 340

Розміри: 30 см x 45 см

Категорія: Фотографія

Техніка: цифрова фотографія


Створено: 2003 - 2015

Місце створення: Харків

Опис роботи

Серія «Мої бігборди» з’явилася як реакція на повсюдне перенасичення сучасного світу інформацією. У цій серії Кочетови беруть за основу естетику бігбордів — носіїв зовнішньої реклами. Вони створюють власні репортажні знімки з буденного життя (вулиці, перехожі, побутові сценки тощо), поверх яких наносять короткі текстові коментарі, виконані в стилі примітивних графічних редакторів, що їх застосовують у рекламі. Ці тексти містять назви зображених вулиць, короткі ліричні коментарі самих авторів (наприклад, «Кадр перенасичено деталями», «Нічого. Нічого поганого. Нічого хорошого») тощо.

Кочетови апелюють до вуличної реклами, мета якої, як і будь-якої іншої, — продавати товари і цінності, зображуючи останні в найбільш принадливому світлі. Як наслідок, вибрана форма підштовхує сприймати реальність зі знімка як ідеальну, тоді як зміст зображення лише дублює звичну реальність, часто дуже далеку від «мрії з картинки».