Василь Цаголов. Індивідуальна художня діяльність. 1993. Текст на 3-х аркушах А4

Автор роботи

Розміри:
3 аркуші А4

Категорія: інше

Техніка: друк

Матеріали: папір


Створено: 1993.11.[?] р.

Місце створення: [Київ?]

Місце знаходження: [Київ?]

Опис роботи

Текст, надрукований на 3 аркушах А4.

Коментар дослідника

Варіант тексту, переданий В. Сахаруком для копіювання, містить слова «Для В. Мізіано». Можна припустити, що спочатку Василь Цаголов писав цей текст як пропозицію проекту для куратора, про що також свідчить наявність детального опису матеріалів, необхідних для реалізації проекту. На фотографії та відео з виставки «Мистецькі імпресії» 1994 року добре видно, що слів «Для В. Мізіано» у варіанті, який експонувався, вже немає. Ані у каталозі виставки, ані в інших джерелах, присвячених дослідженню творчості Василя Цаголова, згадок про цей проект немає.

Ксенія Утєвська

Історична довідка

Текст датовано листопадом 1993 року. У тексті подається опис проекту «Сплощування експозиційного простору», що позиціонується як «перехідний в авторській програмі найближчого півріччя».

Виставки

Мистецькі імпресії (1994.02.18 - 1994.04.[?].)
Валерій Сахарук (куратор), Валерія Трубіна, Василь Цаголов, Гліб Вишеславський, Микола Маценко, Олег Голосій, Олег Тістол, Максим Мамсіков, Сергій Панич, Олександр Гнилицький, Юрій Соломко, Олександр Бабак, Валерій Басанець, Олександр Бородай, Галина Григор’єва, Олександр Животков, Олександр Дубовик, Іван Кириченко, Любов Лебідь-Коровай, Павло Маков, Петро Малишко, Олексій Маркитан, Лев Маркосян, Іван Марчук, Любомир Медвідь, Галина Неледва, Ігор Подольчак, Віктор Покиданець, Віктор Рижих, Роман Романишин, Тіберій Сільваші, Дмитро Стецько, Оксана Стратійчук, Володимир Цюпко, Роман Кухар, Андрій Полоник, Олександр Рідний, Олександр Сухоліт, Анатоль Степаненко, Олександр Харченко